שי צברי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון מגיעים למערת צדקיהו!

אורח מיוחד: דודו טסה

אפילו לנו זה מוזר שהחיבור החזק הזה לא קרה קודם

שי צברי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון מארחים את דודו טסה עמוק מתחת לאדמה במערת צדקיהו בירושלים. איזה טירוף!

 

בארבע השנים האחרונות הופיע שי ברחבי הארץ והעולם עם נבחרת הגרוב של המזרח התיכון, סחרר במות וזכה בקהל מטורף שמלווה אותו באדיקות מהופעה להופעה.

לפני שלוש שנים ראה אור אלבום הבכורה שלו "שחרית", שעם יציאתו כיכב ברוב סיכומי השנה וזיכה את יוצריו בתארים "אלבום", "זמר" ו"תגלית" השנה. "קשה בלילה", "מעלי דממה" ו"אבוא בגבורות אדיר" הפכו להיטי ענק ו"לווי אותי" היה השיר השני המושמע בארץ באותה שנה והאלבום הגיע למקום השני במצעד אלבומי חצי העשור של "וואלה!". "שמש" שיצא עם הדג נחש הפך להיט ענק שמושר בגרונות רמים בהופעות ואחריו הגיעו "אנא, אנא, אנא" גרסת הכיסוי המקסימה ללאונרד כהן בשת"פ עם שלומי שבן ולאחרונה גם "אלומות של אור" מהשירים האחרונים שיצרה אהובה עוזרי.

 

כעת מגיעים שי והנבחרת לראשונה למערת צדקיהו ואליהם מצטרף לראשונה דודו טסה למפגש מוזיקלי מרתק של חשמל, גרוב וסלסולים.

 

נבחרת הגרוב הם: 

יונתן דסקל: קלידים //  בנו הנדלר: גיטרה בס וחשמלית //  גרשון וייסרפירר: עוד חשמלי וטרומבון כפתורים // ניר מנצור: תופים אלקטרוניים ופחים // הוד מושונוב – קיטאר // אדיר דדיה: סאונד ופעלולים.

 

מהביקורות:

 "הקלישאה שמוזיקה מחברת אנשים זה לזה הופכת לאמת היחידה בהופעה של שי צברי" [עלמא אליוט הופמן, עכבר העיר]

"קשה לחשוב על סופרלטיבים חדשים או מקוריים שאפשר לתת לשי צברי. בשנה האחרונה נאמרו ונכתבו אינסוף מחמאות, נקשרו כתרים, נשמעו אינסוף דברי הלל ושבחים, ונוצר קונצנזוס נדיר שהפך את צברי לשם החם של המוסיקה הישראליתאקס טריטוריה מוסיקלית של אושר והנאה [סער גמזו, ישראל היום]