הודעה על כוונה לביצוע מיזם משותף

הודעה על פי חוק חובת המכרזים

תאריך פרסום

14/11/2022

תאריך אחרון להגשה

05/12/2022 | 12:00

סטטוס

סגור

צורת הגשה

פרסום פומבי

כ' חשון, תשפ"ג
‏14 נובמבר, 2022

הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם פרסומי ישראל ירושלים ג. בע"מ (להלן: "פרסומי ישראל") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא ייזומו, הפקתו והפעלתו של אירוע חווייתי – חינוכי בנושא חנוכה והזהירות בדרכים, התנהגות בדרך ויחסי כבוד בין אדם לחברו, תוך שילוב ביקור תיירותי באגן העיר העתיקה (בדגש על הר הזיתים) – "פארק הזה"ב – נס חנוכה בהר הזיתים" (להלן: "האירוע"), והכל במטרה להביא תיירים להיכרות עם אגן העיר העתיקה בכלל והר הזיתים בפרט תוך כדי חוויות חינוכיות, ערכיות, מעשירות ומהנות, בדגש על הזהירות בדרכים ושמירת החיים.

1. האירוע יתקיים בהר הזיתים בירושלים, הוא יימשך יום אחד – נר שמיני של חנוכה תשפ"ג (ב' טבת, תשפ"ג (26.12.22)) – (בין השעות 10:00 ל-18:00) והוא ייועד למשפחות, תוך שילוב ביקור באתרי תיירות בהר הזיתים (בכפוף לתנאי מזג האוויר).

2. האירוע יכלול לימוד חווייתי בדבר חיבור בין אדם לחברו לאור נס הצלת המקדש, הצלת חייו הרוחניים של עם ישראל וההתגברות על היוונים, ברוח מרכזיותו של הר הזיתים בירושלים הנבנית, ותוך כך, לימוד על התנהגות נאותה בדרכים ובכבישים ויחס של כבוד הדדי בין אדם לחברו, בדגש חזק על שמירת החיים, הכרת הר הזיתים ואהבת ירושלים.

3. קהל היעד: תושבים מירושלים ומכל הארץ, מכלל מגזרי האוכלוסייה.

4. צפי מבקרים: היעד להגיע לעד 4,000 מבקרים וכן 10,000 צופים בשידור חי באמצעי המדיה השונים.
ההגעה לאירוע והתנועה בהר הזיתים תתבצע באמצעות שאטלים מגבעת התחמושת ומהר הצופים במשך כל היום.

5. תוכן האירוע:
א. האירוע יכלול הצגות עם שחקנים, סימולטורים – המחשת מצבים בדרך, המחשה בעזרת מציאות מדומה ותלת מימד 'המשכנע' תרגול חגורות בטיחות, משחקי שלטים 'קליק איט', תרגול קסדה, סימולטור אופניים חשמליים, פנטומימה, איפור בתמרורים, הפעלות, תחרות מסלול בתחנות, סימולטור זמן תגובה, צילום מגנטים על רקע תמרורים, סרטים חינוכיים מרתקים, בובות ענק, שחקני רחוב, הדלקת נרות חגיגית, חלוקת סופגניות, שתייה וכיבוד ועוד.

ב. בנוסף, ככל שמזג האוויר יאפשר, יתקיימו סיורים ותצפיות מודרכות ברחבי הר הזיתים ובבית החושן, לרבות תצפית על הר הבית – מקורם התרחשותו של נס חנוכה (הן נס פח השמן והן נס הניצחון).

6. עלות האירוע כוללת, בין היתר, שאטלים (במשך כל היום) בהגעה לאזור האירוע ובחזרה ממנו (מגבעת התחמושת / הר הצופים ובחזרה), מרצים, מדריכים, דיילים, סימולטורים, מסכי לד, משחקי שלט רחוק, מכוניות מתהפכות, מתנפחים, במות, עמדות צילום מגנטים, עמדות איפור, זומבה, מעגל מתופפים, כיבוד, הנחייה, מיני מכוניות, אטרקציות שונות, הגברה, תאורה, נגנים, מחסומים, אבטחה, סדרנים, שכירת אולמות ושטחים פתוחים, גנרטורים, מיתוג, תפאורה, פרסים, הפקות דפוס, שידור בלייב באתרים, מצגות, מקרנים, שילוט, עיצובים, שחקנים ועוד.

7. השיווק יתבצע על חשבונה של פרסומי ישראל ויכלול פרסומים ויח"צ במדיה הדיגיטלית, בעיתונות הכתובה, בעלוני שבת המחולקים בבתי הכנסת ועוד, בעלות כוללת של כ-60,000 ₪, כולל מע"מ (מעבר לאומדן בסעיף 8 להלן).

8. אומדן העלות לביצוע המיזם, על כל הכרוך בו (לא כולל פרסום ויח"צ), עומד ע"ס של 640,680 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

א. החברה: 310,680 ₪ (כ-48.5%).

ב. פרסומי ישראל: 330,000 ₪ (כ-51.5%).

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום י"א כסלו, תשפ"ג (5.12.22) לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל sharona@pami.co.il, בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

ועדת המכרזים
פיתוח מזרח ירושלים בע"מ

קבצים מצורפים

Scroll to Top

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים

דילוג לתוכן