הודעה על כוונה לביצוע מיזם משותף

הודעה על פי חוק חובת המכרזים

תאריך פרסום

16/05/2022

תאריך אחרון להגשה

30/05/2022 | 12:00

סטטוס

סגור

צורת הגשה

פרסום פומבי

הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם "בשבע" השבועון לציבור הדתי בע"מ, ח.פ. 513262311 (להלן: "היזם השותף") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא חיזוק ותגבור התיירות בהר הזיתים, תוך חיזוק ההיכרות עם הר הזיתים, הנוכחות היהודית בו והקרבה להר.

1. המיזם מיועד לכלל הציבור, בדגש על הציבור הדתי – לאומי, והוא מכוון לכלל הגילאים.

2. המיזם יכלול שילוב של אירועי תרבות, סיורים בהר, סדרה של 8 כתבות מצולמות (סרטונים) על ההר ועל שוכני בית הקברות, מופעים מרכזיים גדולים של מובילי הזמר היהודי, וכן מוספים ייחודיים שיצורפו לעיתון 'בשבע' ויופצו בכ-100,000 עותקים.

3. צפי משתתפים: באירועי התרבות – כ-3,000 איש לאירוע (8 אירועים); סיורים בהר (40 סיורים) – כ-2,500 איש; מופעים מרכזיים (2 מופעים) – כ-2,500 איש.
ההגעה לאירועי התרבות, לסיורים ולמופעים המרכזיים תתבצע באמצעות הסעות בתשלום סמלי (לנרשמים).

4. תוכן המיזם – פירוט:

א. אירועי תרבות – בימי חמישי בערב, בימי שישי במהלך הקיץ ובמוצאי השבת במהלך החורף יתקיימו 8 ערבי תרבות (או "יומי תרבות") במלון שבהר. לאירועים יוזמנו קבוצות של סטודנטים לצד קבוצות של בני הגיל השלישי. במהלך האירועים יינתנו הרצאות במגוון תחומים, יתקיימו ערבי זמר (כדוג' יונתן רזאל, הפרויקט של רביבו, שולי רנד וכד') וכן סדנאות שונות.

ב. סיורים לציבור הרחב – בחודשי הקיץ יתקיימו 40 סיורים בנושאים שונים ובמקומות שונים בהר. הסיורים יהיו בעקבות דמויות מהציונות, נשים, רבנים וכד'. בסיורים ידריכו מדריכים מוסמכים ומיומנים והם יתקיימו תוך אבטחה מלאה ובאישור גורמי הביטחון.

ג. סדרת כתבות מצולמות על ההר – במשך השנה יפורסמו שמונה כתבות תוכן מרכזיות מצולמות על דמויות שונות הקבורות בהר, שייועדו להנחלת מורשתם של ההר ושוכניו, חשיבות ההר וקדושתו.

הפקת הכתבות כוללת כתיבה, עריכה, צילום ושידור. הכתבות יופיעו, בין היתר, באתר האינטרנט ערוץ 7.

ד. מופע מרכזי – במהלך קיץ 2022 יתקיימו 2 ערבים של מופעי ענק עם הזמר ישי ריבו ו/או הזמר עקיבא תורג'מן, מהבולטים בז'אנר המוסיקה היהודית. המופעים יתקיימו אל מול נוף עוצר נשימה ובאוויר הקריר.

הפקת המופעים כוללת אומנים, מסכים, הגברה, תאורה, במה, מיתוג, סדרנים, הרשמה, כוח אדם וכלל הפעולות הנדרשות לצורך קיומו של אירוע גדול, חגיגי ומשמעותי.

ה. עיתון (מוסף) ייחודי – הפקה והפצה (כ-100,000 עותקים) של 3 עיתונים (במהלך שנה שלמה), שייוחדו להר הזיתים ויכללו 3 מסלולי טיול שונים, המתייחסים לשוכני ההר (לדוג': מסלול גדולי האומה, מסלול קדושי תש"ח, מסלול רבנים וכד'). מדובר בעיתון טבלואיד (גודל 25 * 34) שיכלול כ-24 עמודים.

הפקת העיתון תכלול, בין היתר, עבודת תחקיר, כתיבה, עריכה, עיצוב, הדפסה, הפצה.

5. השווק יתבצע, בין היתר, על בסיס התשתית של היזם השותף ויכלול פרסומים ויח"צ במדיה הדיגיטלית, בעיתונות הכתובה וכו'.

6. אומדן העלות לביצוע המיזם, על כל הכרוך בו (לרבות פרסום ויח"צ), עומד ע"ס של 6,000,000 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

א. החברה: 2,990,000 ₪ (49%).

ב. היזם השותף: 3,010,000 ₪ (51%).

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל sharona@pami.co.il, בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום 30.5.22 בשעה 12:00. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

קבצים מצורפים

Scroll to Top

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים

דילוג לתוכן