הודעה על כוונה לביצוע מיזם משותף

הודעה על פי חוק חובת המכרזים

תאריך פרסום

07/11/2021

תאריך אחרון להגשה

14/11/2021 | 12:00

סטטוס

סגור

צורת הגשה

פרסום פומבי

הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם פרסומי ישראל ירושלים ג. בע"מ (להלן: "פרסומי ישראל") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא ייזומו, הפקתו והפעלתו של אירוע חווייתי – חינוכי בהר הזיתים, סביב יום ירושלים, בנושא איחודה של ירושלים, במטרה לאפשר למבקרים היכרות חווייתית עם הר הזיתים ואתריו השונים ועם ירושלים המאוחדת (להלן: "האירוע").

1. האירוע יתקיים בהר הזיתים, בתאריכים 27-29.5.2022 (לפני כניסת השבת ולאחר יציאתה), והוא ייועד למבקרים מכל הגילאים.

2. האירוע יכלול שלל חוויות הקשורות באיחוד העיר ובהר הזיתים, סיורים, הרצאות, משחקים, חידות וכו', במטרה להביא מבקרים רבים להר הזיתים, להנגיש את ההר ואתריו למבקרים מכל מגזרי האוכלוסייה וליצור חוויה ייחודית בכל הנוגע ליום ירושלים ולאיחודה של העיר.

3. ההגעה לאירוע (באמצעות שאטלים) תהיה כרוכה בתשלום סמלי בסך של 10 ₪ (התשלום יועבר לפרסומי ישראל עד לסך כולל של 19,000 ₪. מעל סכום זה, תקוזז מחצית מסכום ההכנסות מתוך חלקה של החברה).

4. קהל היעד: תושבים מירושלים ומכל הארץ, מכלל מגזרי האוכלוסייה ומכל הגילאים.

5. צפי מבקרים: היעד הוא להגיע ל-2,000 מבקרים.

ההגעה לאירוע והתנועה בהר הזיתים תתבצע באמצעות שאטלים במשך כל האירוע (לנרשמים).

 

6. תוכן האירוע:

א. האירוע יכלול משחקים, חידות, סיורים, תצפיות, אומנים, שיחות, הרצאות, מצגות, קבלת שבת מוזיקאלית עם הזמר ישראל פרנס בליווי כליזמרים, תפילה חגיגית מול הר הבית, תצפיות מודרכות, סיורים מומחזים והפעלות לילדים ונוער במרחבי ההר.

 

ב. בנוסף יובלו המבקרים למסלול היסטורי מרתק באמצעות כתב חידה. במהלך הסיור ייפגשו המבקרים (מכל הגילאים) עם גדולי האומה – כמו שי עגנון, אורי צבי גרינברג, הנרייטה סולד, המשוררת אלזה לסקאר שילר, הבתולה מלודמיר, עולי הגרדום -מאיר פינשטיין ומשה בראזני הי"ד, מנחם בגין, קדושי גוש קטיף, רבי מנחם משקלוב, רבי חיים בן עטר, רבי עובדיה מברטנורא, אלוף-הרב שלמה גורן ורעייתו, הרב 'הנזיר', הרב קוק, הרב צבי יהודה, ר' אברום שפירא. אדמו"רים רבים, לוחמי צה"ל ועוד.

7. עלות האירוע כוללת, בין היתר, שאטלים (במשך כל היום), הפעלות מקצועיות שונות, סרטונים, כתב חידה, מסכים גדולים (כולל התקנה ופירוק), במות וגידור, מצגות, אולפן שידור ישיר, שילוט ומיתוג, רשתות הצללה, גנרטור, אבטחה, מדריכים, מרצים, ציוד הגברה, סדרנים, שחקנים, פרסום, פעילות בדיגיטל,  הפקה, קריאייטיב וגרפיקה ועוד.

8. השווק יתבצע על בסיס התשתית של פרסומי ישראל ויכלול פרסומים ויח"צ במדיה הדיגיטלית, בעיתונות הכתובה, בעלוני שבת המחולקים בבתי הכנסת ועוד.

9. אומדן העלות לביצוע המיזם, על כל הכרוך בו (לרבות פרסום ויח"צ), עומד ע"ס של 380,000 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

החברה: 180,000 ₪ (כ-47.4%).

פרסומי ישראל: 200,000 ₪ (כ-52.6%).

 

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל sharona@pami.co.il, בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום 23.5.22 בשעה 12:00. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

Scroll to Top

רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים

דילוג לתוכן