אדריכלי נוף

איי.וי.ויז'ן בע"מ
איתי אהרונסון
אלה שלמה
ארד ואבנר סימון אדריכלים ומתכנני ערים
אלמוג דוד
אפשטיין ירמיהו
גריבץ ווילהלם אדריכלים
דן ברלב
האוסמן אדריכלים (1983)בע"מ
זוהר יוסי
טורנר צורנמל – מיכל טורנר ואנה מילר
ייטב בוסירה
יערה רוזנר
ילה יונתן
יגאל לוי אדריכלים ומתכנני ערים
לוטנר חיים-ניצן ברגמן
מינצקר חנה
נילי חרג
נ.מלצר, ג. איגרא- א.כהן אדריכל
סטודיו אבידני
סוננבליק אלבוים אדריכלים
עמי גבירצמן
רונן מהנדסים
רחל וינר
שלמה אהרונסון
שרון אברהמסון
שילוני יונתן
שחם יורם אדריכלת נוף
תכנון נוף בע"מ
תפנית וינד – שמעון קורנפלד

עורכי מכרז

חברת מתאר
יונתן פלר
ישראל שריג
מארשל הנדסה

אדריכלי בנין

אמציה אהרונסון
אבנר סימון אדריכלים
אלונה ליפשיץ
ארי כהן אדריכלות ובינוי ערים
איגרא גיא
באסם עליאן
בן נעים יוסף
גוגנהיים – בלוך
גלרטר לו
גורן דוריתה
גורביץ לאונרדו
גורלי נחמיה
גיורא סולר
ד. איתן ר. להב – ריג אדריכלים
דורית ודורון הוק
דפנה אבני חסון
דיויד קופיאצקי
וודובוסוף ראובן
דוד שרקי
היידי ארד אדריכלות ועיצוב פנים
וולקוף דליה
ויינגרוד אברהמסון
וינוגרד ליאורה – כרמי תמר
זילברשטיין – פרוס
חטב חסן
יוחנן בארי
יסכה הרני
ישי משה
יער אדריכלים
יגאל לוי אדריכלים ומתכנני ערים
לוי אסתר
לוי בני ראובן
ליבנד יצחק
מולכו יעקב
מ.ת.א.מ – משרד תכנון אדריכלים
מילר בלום
מרגלית משה
משה שפירא
מירון כהן – דודי טולקובסקי
מייזליץ כסיף – אודי כסיף ויובל ליטני
מתי רוזנשיין אדריכלים
נוי – פארן אדריכלים
ספקטור א.-עמישר מ.
סטודיו אבידני – עודד וקורין אבידני לעיצוב סביבתי, תעשיתי וגרפי.
סוננבליק אלבוים אדריכלים
עמי גבירצמן
פלסנר אדריכלים
פטר בוגוד-יוניס פיגרדו
פרג יהודה
פיקר אדריכלים
קנפו כלימור אדריכלים
קיסלוב קיי
קרויאנקר דוד
רבינא-וייס
רובינשטיין צבי
רוז-שעיה (אליאס+מישב)
רוזנבלו יצחק
רונאל אדריכלים
רזניק דוד
רחמימוב אריה
ש.י. יסקי אדריכלים
שרון אברהמסון
תיק פרויקטים

מודדים

אלסטר מדידות – ראובן אלסטר
איטח עופר
אלישיב מדידות והנדסה בע"מ
גרינפלד את מצארוה
דאודי זהיר חסין
דטהמפ – עובדיה כהן
דותן קופרמן
הקשר מדידות
הלפרין פלוס
טכנולוגיות מיפוי
מאיר לוי -מודד מוסמך
מימד פוטוגרטריה, מדידות בע"מ
מודדי השומרון
מירמן אריה
נדיר -הנדס ומיפוי
קראוס חברה למדידות ולרישום
שרון ציון

צילומי אוויר

אופק צילומי אויר בע"מ
אלבטרוס-צילום אויר בע"מ
ארליך דוד הפקות בע"מ
ברויד איזי – צלם
הירשפילד אבי (ברם)
החברה לפוטוגרמטריה
סטודיו מגנס-שטולמן-קסל

מהנדסי כבישים ותנועה

אורבן הנדסה ותנועה בע"מ
אייל קראוס הנדסת כבישים בע"מ
אלתן ושות' הנדסה אזרחית
אמאב תכנון ייזום והנדסה בע"מ
אסא אברהם מהנדסים יועצים
בלום עמי הנדסת תנועה
ברזיק צבי
ד.א.ל.
ד.ג.ש. הנדסה – פוקס
דניאל הנדסה – ולין דניאל
הטכניון-המכון לחקר התחבורה
חברת מהנדסים
חלו"א-חב' למדידות והנדסה
יונה ייעוץ וניהול הנדסי בע"מ
יריב הנדסה אזרחית 1989 בע"מ
ירדן הנדסה
יו.די.סי הנדסה – מאזן ברכאת
יורם בש
ל.ק.י מהנדסי תחבורה יועצים
מארון ג'ומעה
מאסר מהנדסים אשרף מסראווה
מ.ת.י. מערכות תומכות ידע
סילבן רטוביץ
רוזן ארנון – מהנדס יועץ
שמיר א. ח.פוזנר
שרגר קרמין – מר לוטן גבי
תהל מהנדסים יועצים בע"מ

מיזוג

גרובר מהנדסים יועצים(1990)בע"מ
גרינבאום אורי
דיסקינד מהנדסים יועצים
דניאל וגנר
ה.ר.ו.א.ק. חב' לתכנון ויעוץ
שור מהנדסים

מתכנני חשמל

איטקין – בלום – הנדסת חשמל
אינה ניסנבאום
איטקין בלום – אלעד חן
א. בסיס – איתן בסיס
איתן בסיס
אסף עמיר מהנדסי חשמל תאורה ותקשורת
גלעד אריה הנדסת חשמל
דירם תאורה בע"מ
חייט – מוסטוב תכנון בע"מ
יוחנן דיסני
יוסי תפארת
לוסטיג .ש -מהנדסים יועצים
סמו הנדסת חשמל בע"מ
משה קווטינסקי -מהנדס יועץ
מיכה מרגלית
רמאור
שוקלנדר ש. מהנדס יועץ
שטרית אברהם
שלומי וייצמן E.E.C.C

מתכנני מים

ארגון לגננות ולנוף בישראל
אברהם בלאו
בלנק-לרר
גיורגיאסקו דורון
גרובר מהנדסים יועצים(1990)בע"מ
דיסקינד מהנדסים יועצים
דמרי יוסף
יושע אמנון
י. עירוני מהנדסים יועצים בע"מ
יו די סי הנדסה – מאזן ברכאת
מלין,מר יעקב חיים
נחמן ניר
ס.יד מהנדסים – מוסא חיג'אזי
שוורץ אברהם
שטרק הנדסת מים
תהל מהנדסים יועצים בע"מ

יועצי קרקע

אבי שני
אבי מתום
אלכס קורן – אא הנדסה
בסוס וקרקע
גפן שמואל אינגי'
דוד דוד וישי דוד
דורון אשל
דוקטופסקי מיכאל לאורנס
המכון למחקרי נפט וגיאופיסיקה
זלצמן עוזי ד"ר
יוסי חצור
לביא נטיף מהנדסים יועצים בע"מ
מוסד הטכניון למחקר ופתוח בע"מ
מרכס חיים בע"מ
סטנסקו אויגן ד"ר
פרומקין עמוס

שילוט

ד.ד.ו.ליין
דרך חדשה בתנועה
די אס טי שילוט סולארי
הרוש י. עיצוב
וולף שלטים
י.ש.הרוש סטודיו לעיצוב בע"מ
לוגו שלטים אלחרר יורם
ל.ה.ס
מושון בע"מ
פולקובסקי בע"מ
שלטי המעצב
שלטי כדורי

מעצבי תאורה

מיכה מרגלית
עמיר ברנר
קובי רוזנטל
רן טרוים
שלומי ויסמן

מנהלי פרויקטים

א.אפשטיין ובניו
אסי אבשלום – אבשיר
אייל להב
אלזם אבידן
אתת בע"מ
אדם עמית
אוריאל גסנבאוור
אלדור רדיוס הנדסה ניהול ופיקוח
בוטניק אדריכלים גנים ונוף
בלצן ושות'-מהנדסים יועצים
גג רם – משה גל
דורון רכלבסקי
דבי חוברס דהאן
דורון רכלבסקי
דוד אקרשטיין בע"מ
הס הנדסה
וינקו-י.פ.ת. ושות' בע"מ
יהל מהנדסים נהול תאום
יריב הנדסה אזרחית 1989 בע"מ
יוסי ויסלר הנדסה
מארון ג'ומעה
מוצקין גרגורי
ממן יואל ניהול ופיקוח
ניהול פרוייקט שלם בע"מ
ניסים שוקר מהנדסים ויועצים
נריה הנדסה בע"מ
נשמה שרותי ניהול והנדסה
עדי שריסט
עדי הדר
עמגר
רובי רון בקרה וניהול פרויקטים
שמואל צברי – יישום יועצים דרכים סביבה
תיק פרויקטים
תומר גבאי
תייר אהוד ניהול והנדסה בע"מ
תפנית וינד בע"מ
770 ניהול פרויקטים
מור 450 בע"מ
קובי כהן
החברה לשרותים מוניציפליים בע"מ

מהנדסי קונסטרוקציה

אלי בנואליד
אכברט יעקב
ג.א.ש. הנדסת בנין וגשרים בע"מ
גורדון מהנדסים בע"מ
וינטראוב מריאן
ירון שמעוני שחם מהנדסים בע"מ
כהן אפרים
ליאור הנסדה
סלע מהנדסים
סקרלט א.-סצ'י נ.
סלאח נאתשה
עופר כהן
פרי רבין – שמואל רבין
פינקלשטיין חיים
צבי סלע
שמיר א. ח.פוזנר
שאול נבו חברה לתכנון ופיקוח בע
שרה אשכנזי
שובל יהודאי
שפר יעקב

יועצי נגישות

אבי רמות
אינקלוז'ן
דני פריגת
דליה וולקוף
דן עבודי
ורשבסקי נדישות בע"מ – אבי ורשבסקי
פרקש
שק"ל
שמחה פלדמן – ביטוח לאומי
תפנית וינד
יעל דניאלי להב

מעבדות

סיסטם מעבדות מתקדמות

מפיקים

גידי ליס שרותי הפקה בע"מ
ניצוצות אירועים
ספידי קול
יאן הפקות
לייטוש
לרי הפקות
שרה מלכה
נטע שלזינר

יועצי בטיחות

אמיר פרי
א.נ אלון בטיחות וגהות
אבני אפרת אלי פרקל חברה להנדסה אזרחית
ברקן יועצי בטיחות
גיל-הר הנדסה
גלטל בטיחות אש
דניאלר וגנר
זרקו הנדסת בטיחות
טרם בטיחות וגהות
י.ינקוביץ' הנדסת בטיחות והגנה מאש
י. פרידמן הנדסת בטיחות אש
יחד הנדסה ותכנון מערכות ביטחון
לבטח הנדסה ובטיחות
מומנתקן
משה שבת
מיטרג פיתוח עיסקי
פז הנדסה
קו בטיחות יעוץ והנדסת בטיחות
קראוס פוטוקאד
רשגד חברה להננדסה ובטיחות
שלמה איילון
שמר בטיחות והנדסה

יועצי אבטחה ומצלמות

חגי איטם
סקיונט

אגרונומים

אדיר יעוץ ופיקוח – אדיר אלווס
דני אלמליח
רקפת גבאי (ד"ר)

סאונד ווידאו

שולי עודד

שמאות

בנדל שמאות ומקרקעין – דובי בנדל

יועצים כללים

יועץ מלווה – אביאור אייל עמרני
מפקח איואן שוויש
יועץ תנועה – עומר ג'בר אינג'
יועץ הידרולוגי – שמואל פולק
יועץ מחקר – א. חפץ ושות'
יועץ פרוגרמה – צביקה מינץ
יועץ איכות סביבה – רולי פלד
אדריכל – מייקל שוורץ אדריכלים
מודד – קנה מידה
אדריכל – טל קדר
יועץ איכות סביבה – אודי בר לבב
יועץ כלכלה – אוהד פסטרנק
קונסטרוקציה ושיתוף ציבור – אסף ינובסקי