ג' אב, תשפ"ב
‏31 יולי, 2022

הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם האגודה לטיפוח חברה ותרבות, תיעוד ומחקר (ע.ר. 58-001-352-2) (להלן: "החל"צ") לביצוע מיזם משותף – "פסטיבל אעלה בתמר" (להלן: "הפסטיבל").

מטרתו של הפסטיבל ציון 140 שנות התיישבות של יהודי תימן בירושלים (תרמ"ב – תשפ"ב) באמצעות סיורים, סדנאות מלאכה מסורתיות, הרצאות הקשורות להתיישבות יהודי תימן בירושלים (בדגש על כפר השילוח והשכונות הראשונות מחוץ לחומות – משכנות ישראל ונחלת אחים (נחלאות)) ושני מופעי תרבות מרכזיים הקשורים לנושא הפסטיבל.

 • תכולת הפסטיבל:

 1. סיורים:

סיורים מודרכים בעקבות התיישבות יהודי תימן בירושלים, תוך מתן דגש על סיפור העליות השונות וההתיישבות במקום – כולל ההתיישבות בכפר השילוח, ובשכונות הראשונות מחוץ לחומות, משכנות ישראל ונחלת אחים (נחלאות).

 1. הרצאות:

הפסטיבל יכלול הרצאות על התיישבות עולי תימן בירושלים מפי טובי החוקרים, דוגמת פרופ׳ יוסף יובל טובי וד״ר דרור חוברה (מחבר הספר ״עולי תימן בירושלים״); סופרים יוצאי תימן, המזוהים עם ירושלים, כמו דן בניה סרי, אביבית לוי קאפח ועוד.

חלק מההרצאות יתקיימו בכפר השילוח.

 1. סדנאות מלאכה ויצירה מסורתיות:

סדנאות בהשתתפות קהל המבקרים, המאפשרות למידה והתנסות במלאכות מסורתיות של יהודי תימן: סדנת צורפות, סדנת רקמה תימנית, סדנת שירה וריקוד, סדנת שירת נשות תימן סדנת בישול תימני.

 1. מופעים:

הפסטיבל יכלול שני מופעים בבית העם המחודש (הפירוט להלן – אופציונאלי):

מופע ראשון מרכזי בסימן 140 שנים להתיישבות יהודי תימן בירושלים (תרמ״ב –תשפ״ב (1882-2022)), בהשתתפות אישי ציבור.

מופע נוסף – קברט מוזיקלי על חייה של אהובה עוזרי, מגדולי הזמרים יוצאי תימן.

 • מועד הפסטיבל:

מיד לאחר חגי תשרי (תחילת חודש חשוון, תשפ"ג)

 • קהל היעד:

תיירים – דגש על תיירי פנים (לרבות כאלה שיגיעו לעיר לצורך הפסטיבל בלבד), ירושלמים – קהל צעיר ומבוגר מכל המגזרים.

 1. צפי משתתפים בכלל אירועי הפסטיבל: כ-3,000 איש.

אומדן העלות לביצוע הפסטיבל, על כל הכרוך בו עומד ע"ס של כ-265,000 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

 • החל"צ: 215,000 ₪ (כולל הכנסות צפויות ממכירת כרטיסים בסך של כ-50,000 ₪).
 • החברה: 500,000 ₪.

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום ד', כ' אב, תשפ"ב (17.8.22) לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל [email protected], בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום והצעה לביצוע המיזם. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

ועדת המכרזים
פיתוח מזרח ירושלים בע"מ


הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם "בשבע" השבועון לציבור הדתי בע"מ, ח.פ. 513262311 (להלן: "היזם השותף") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא חיזוק ותגבור התיירות בהר הזיתים, תוך חיזוק ההיכרות עם הר הזיתים, הנוכחות היהודית בו והקרבה להר.

1. המיזם מיועד לכלל הציבור, בדגש על הציבור הדתי – לאומי, והוא מכוון לכלל הגילאים.

2. המיזם יכלול שילוב של אירועי תרבות, סיורים בהר, סדרה של 8 כתבות מצולמות (סרטונים) על ההר ועל שוכני בית הקברות, מופעים מרכזיים גדולים של מובילי הזמר היהודי, וכן מוספים ייחודיים שיצורפו לעיתון 'בשבע' ויופצו בכ-100,000 עותקים.

3. צפי משתתפים: באירועי התרבות – כ-3,000 איש לאירוע (8 אירועים); סיורים בהר (40 סיורים) – כ-2,500 איש; מופעים מרכזיים (2 מופעים) – כ-2,500 איש.
ההגעה לאירועי התרבות, לסיורים ולמופעים המרכזיים תתבצע באמצעות הסעות בתשלום סמלי (לנרשמים).

4. תוכן המיזם – פירוט:

א. אירועי תרבות – בימי חמישי בערב, בימי שישי במהלך הקיץ ובמוצאי השבת במהלך החורף יתקיימו 8 ערבי תרבות (או "יומי תרבות") במלון שבהר. לאירועים יוזמנו קבוצות של סטודנטים לצד קבוצות של בני הגיל השלישי. במהלך האירועים יינתנו הרצאות במגוון תחומים, יתקיימו ערבי זמר (כדוג' יונתן רזאל, הפרויקט של רביבו, שולי רנד וכד') וכן סדנאות שונות.

ב. סיורים לציבור הרחב – בחודשי הקיץ יתקיימו 40 סיורים בנושאים שונים ובמקומות שונים בהר. הסיורים יהיו בעקבות דמויות מהציונות, נשים, רבנים וכד'. בסיורים ידריכו מדריכים מוסמכים ומיומנים והם יתקיימו תוך אבטחה מלאה ובאישור גורמי הביטחון.

ג. סדרת כתבות מצולמות על ההר – במשך השנה יפורסמו שמונה כתבות תוכן מרכזיות מצולמות על דמויות שונות הקבורות בהר, שייועדו להנחלת מורשתם של ההר ושוכניו, חשיבות ההר וקדושתו.

הפקת הכתבות כוללת כתיבה, עריכה, צילום ושידור. הכתבות יופיעו, בין היתר, באתר האינטרנט ערוץ 7.

ד. מופע מרכזי – במהלך קיץ 2022 יתקיימו 2 ערבים של מופעי ענק עם הזמר ישי ריבו ו/או הזמר עקיבא תורג'מן, מהבולטים בז'אנר המוסיקה היהודית. המופעים יתקיימו אל מול נוף עוצר נשימה ובאוויר הקריר.

הפקת המופעים כוללת אומנים, מסכים, הגברה, תאורה, במה, מיתוג, סדרנים, הרשמה, כוח אדם וכלל הפעולות הנדרשות לצורך קיומו של אירוע גדול, חגיגי ומשמעותי.

ה. עיתון (מוסף) ייחודי – הפקה והפצה (כ-100,000 עותקים) של 3 עיתונים (במהלך שנה שלמה), שייוחדו להר הזיתים ויכללו 3 מסלולי טיול שונים, המתייחסים לשוכני ההר (לדוג': מסלול גדולי האומה, מסלול קדושי תש"ח, מסלול רבנים וכד'). מדובר בעיתון טבלואיד (גודל 25 * 34) שיכלול כ-24 עמודים.

הפקת העיתון תכלול, בין היתר, עבודת תחקיר, כתיבה, עריכה, עיצוב, הדפסה, הפצה.

5. השווק יתבצע, בין היתר, על בסיס התשתית של היזם השותף ויכלול פרסומים ויח"צ במדיה הדיגיטלית, בעיתונות הכתובה וכו'.

6. אומדן העלות לביצוע המיזם, על כל הכרוך בו (לרבות פרסום ויח"צ), עומד ע"ס של 6,000,000 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

א. החברה: 2,990,000 ₪ (49%).

ב. היזם השותף: 3,010,000 ₪ (51%).

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל [email protected], בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום 30.5.22 בשעה 12:00. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.


הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם פרסומי ישראל ירושלים ג. בע"מ (להלן: "פרסומי ישראל") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא ייזומו, הפקתו והפעלתו של אירוע חווייתי – חינוכי בהר הזיתים, סביב יום ירושלים, בנושא איחודה של ירושלים, במטרה לאפשר למבקרים היכרות חווייתית עם הר הזיתים ואתריו השונים ועם ירושלים המאוחדת (להלן: "האירוע").

1. האירוע יתקיים בהר הזיתים, בתאריכים 27-29.5.2022 (לפני כניסת השבת ולאחר יציאתה), והוא ייועד למבקרים מכל הגילאים.

2. האירוע יכלול שלל חוויות הקשורות באיחוד העיר ובהר הזיתים, סיורים, הרצאות, משחקים, חידות וכו', במטרה להביא מבקרים רבים להר הזיתים, להנגיש את ההר ואתריו למבקרים מכל מגזרי האוכלוסייה וליצור חוויה ייחודית בכל הנוגע ליום ירושלים ולאיחודה של העיר.

3. ההגעה לאירוע (באמצעות שאטלים) תהיה כרוכה בתשלום סמלי בסך של 10 ₪ (התשלום יועבר לפרסומי ישראל עד לסך כולל של 19,000 ₪. מעל סכום זה, תקוזז מחצית מסכום ההכנסות מתוך חלקה של החברה).

4. קהל היעד: תושבים מירושלים ומכל הארץ, מכלל מגזרי האוכלוסייה ומכל הגילאים.

 1. 5. צפי מבקרים: היעד הוא להגיע ל-2,000 מבקרים.
 2. ההגעה לאירוע והתנועה בהר הזיתים תתבצע באמצעות שאטלים במשך כל האירוע (לנרשמים).

 

6. תוכן האירוע:

 • א. האירוע יכלול משחקים, חידות, סיורים, תצפיות, אומנים, שיחות, הרצאות, מצגות, קבלת שבת מוזיקאלית עם הזמר ישראל פרנס בליווי כליזמרים, תפילה חגיגית מול הר הבית, תצפיות מודרכות, סיורים מומחזים והפעלות לילדים ונוער במרחבי ההר.
 • ב. בנוסף יובלו המבקרים למסלול היסטורי מרתק באמצעות כתב חידה. במהלך הסיור ייפגשו המבקרים (מכל הגילאים) עם גדולי האומה – כמו שי עגנון, אורי צבי גרינברג, הנרייטה סולד, המשוררת אלזה לסקאר שילר, הבתולה מלודמיר, עולי הגרדום -מאיר פינשטיין ומשה בראזני הי"ד, מנחם בגין, קדושי גוש קטיף, רבי מנחם משקלוב, רבי חיים בן עטר, רבי עובדיה מברטנורא, אלוף-הרב שלמה גורן ורעייתו, הרב 'הנזיר', הרב קוק, הרב צבי יהודה, ר' אברום שפירא. אדמו"רים רבים, לוחמי צה"ל ועוד.

7. עלות האירוע כוללת, בין היתר, שאטלים (במשך כל היום), הפעלות מקצועיות שונות, סרטונים, כתב חידה, מסכים גדולים (כולל התקנה ופירוק), במות וגידור, מצגות, אולפן שידור ישיר, שילוט ומיתוג, רשתות הצללה, גנרטור, אבטחה, מדריכים, מרצים, ציוד הגברה, סדרנים, שחקנים, פרסום, פעילות בדיגיטל,  הפקה, קריאייטיב וגרפיקה ועוד.

8. השווק יתבצע על בסיס התשתית של פרסומי ישראל ויכלול פרסומים ויח"צ במדיה הדיגיטלית, בעיתונות הכתובה, בעלוני שבת המחולקים בבתי הכנסת ועוד.

9. אומדן העלות לביצוע המיזם, על כל הכרוך בו (לרבות פרסום ויח"צ), עומד ע"ס של 380,000 ₪ (כולל מע"מ). חלוקת המימון מתבצעת, כלהלן:

 • החברה: 180,000 ₪ (כ-47.4%).
 • פרסומי ישראל: 200,000 ₪ (כ-52.6%).

 

בהתאם לתקנה 3ב(ג) לתקנות, על אדם ו/או תאגיד, המבקש והמסוגלים לבצע מיזם דומה למיזם האמור בהודעה זו, להודיע על כך לוועדת המכרזים, באמצעות רכזת המכרזים של החברה, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל [email protected], בצירוף פרטים בדבר ניסיונו בתחום, בתוך 14 ימי עבודה ממועד פרסום הודעה זו, היינו עד ליום 23.5.22 בשעה 12:00. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

 


 

מיזם משותף – פרסומי ישראל ירושלים

לפרטים נוספים >>


 

הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

 

שם הספק: ארגון השומר החדש, ע"ר 580492981.

עיקרי ההתקשרות:

 • מטרת ההתקשרות:

  • הפעלת מתנדבים במסגרת חד יומית (יום פעילות חקלאית, המשלב לצד ליבת הפעילות החקלאית גם פעילות חינוכית לאהבת הארץ, מעגלי שיח, בישולי שדה וכיוצא בזה פעילויות חינוכיות בהתאם לפרוגרמה, שאושרה ע"י החברה ולפי הסכמה בין הצדדים.
  • ההפעלות תתבצענה בתיאום מול רט"ג והחקלאים. באחריות הספק איתור מתנדבים וגיוסם, איתור מוקדי התנדבות והפעלת המתנדבים במתכונת האמור לעיל.

 • תקופת ההתקשרות:2.21-31.12.21.
 • אומדן / שווי ההתקשרות: כ-1,670,000 ₪.

 

כל הסבור שקיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, רשאי להודיע על כך, עד ליום 2.2.21, לוועדת המכרזים של החברה, באמצעות רכזת המכרזים, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל [email protected], בצירוף פרטים. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.


מצ"ב חוות דעתו של בעל הסמכות בחברה, כי הספק האמור הוא ספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות >>

ועדת המכרזים
פיתוח מזרח ירושלים בע"מ

_______________________________________________________________________

הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

 1. שם הספק: בית פיילי באמצעות החברה העירונית אריאל – לתרבות, חברה, חינוך, רווחה, ספורט ואומנויות בע"מ (חל"צ מס' 51-318471-3)

עיקרי ההתקשרות:

 • מטרת הפרויקט, נשוא ההתקשרות, הוא שיתוף הציבור והטמעת חשיבות הניקיון ואיסוף האשפה בשכונות מזרח ירושלים, בין היתר, באמצעות שיתוף בני נוער וילדים בפעילות בתחום טיפוח הניקיון. מטרת ההתקשרות הספציפית היא הפעלת תלמידים ובני נוער בשיפור הנראות של כלי האצירה במזרח העיר וסביבתם. ההתקשרות כוללת ציוד, הדרכה והפעלת בני הנוער בניקוי, צביעה, ציור ומיתוג של כלי האצירה וסביבתם.
 • הפרויקט, בעלות כוללת של 50,000 ₪, כולל מע"מ, כולל:
 • ארגון קבוצות בני נוער ממזרח ירושלים לצורך ביצוע הפרויקט.
 • הדרכת בני הנוער בעניין הניקיון, איסוף האשפה וחשיבותם.
 • הדרכה והפעלה של בני הנוער בתחומי האומנות והיצירה לתכנון אופן שיפור הנראות של כלי האצירה במרחב.
 • רכישת הציוד הדרוש לצורך ביצוע הפרויקט.
 • ניקיון, צביעה, ציור וקישוט של כלי האצירה וסביבתם ע"י בני הנוער בהתאם לתכנון ולהכנה שבוצעה.

 1. ככל שמאן דהוא סבור, שקיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, הוא רשאי לפנות לחברה עד ליום 25.11.19, ולהודיע לה, כי לדעתו, קיים ספק אחר, המסוגל לבצע את ההתקשרות.

מצ"ב חוות דעתו של בעל הסמכות בחברה, כי הספק האמור הוא ספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות.

_______________________________________________________________________

הודעה על כוונת פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") לביצוע מיזם משותף בהתאם לתקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993 (להלן: "התקנות")

בהתאם לתקנה 3ב' לתקנות, מתכבדת ועדת המכרזים של החברה, להודיע בזאת, כי בכוונתה של החברה להתקשר בהסכם עם מוזיאון ישראל, ירושלים (חל"צ) (להלן: "החל"צ") לביצוע מיזם משותף (להלן: "המיזם").

מטרתו של המיזם היא קיומה של תערוכה במוזיאון רוקפלר לכבוד 100 שנים לקרמיקה הארמנית של ירושלים, בשם "רזי גן עדן" (להלן: "התערוכה"), אשר תשמש מוקד לביקור וסיור של תיירות פנים ותיירות חוץ, סטודנטים לאמנות ועוד, ואשר תגדיל את כמות התיירים המבקרים באזור המוזיאון, שער הפרחים ושער שכם באופן משמעותי.

מוזיאון ישראל – הודעה על מיזם משוותף 9.8.19 >>


הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

שם הספק: קומיוניטי סביבה וחברה בע"מ, ח.פ. 513262477.

קומיוניטי, ספק יחיד – חוות דעת 8.7.2019 >>


הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

שם הספק: ארגון השומר החדש, ע"ר 580492981.

ספק יחיד – הודעה, השומר החדש, 28.5.19 >>

השומר החדש – חוות דעת ספק יחיד, 28.5.19 >>


קול קורא לקבלת מידע על מקרקעין בבעלות פרטית במזרח ירושלים המתאימים לצורך הקמה והפעלה של קאנטרי קלאב

כללי:
פיתוח מזרח ירושלים בע"מ ( (להלן: "החברה") מבקשת לאתר מקרקעין בבעלות פרטית במזרח ירושלים, המתאימים להקמה והפעלה של קאנטרי קלאב, הפתוח (בתשלום) לציבור הרחב, לרבות לתיירים ולתושבים מקומיים, באמצעות יזם פרטי (להלן: "המיזם"), בהתאם לקריטריונים להלן. אם וככל שיאותרו מקרקעין מתאימים, תסייע החברה ליזם בקידום התכנון של המיזם, בהתאם למסגרת התקציב שתיקבע על ידה. למען הסר ספק, אין בכוונתה של החברה להשתתף בהפעלתו של המיזם, והכוונה היא שהוא יופעל ע"י יזם פרטי.

לקול הקורא המלא >>


הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

שם הספק: לייטס אפ בע"מ, ח.פ. 515445088

 1. עיקרי ההתקשרות:

 • מטרת ההתקשרות – הפקה וביצוע של אירועי כריסטמס 2018 ברובע הנוצרי בעיר העתיקה בירושלים, לרבות: קישוט ותאורת רחובות (בין היתר: השער החדש, רחובות הרובע הנוצרי, דרך שער שכם עד לגן הקבר, מתחם בית הספר פרייר); הפקה וניהול של "כריסטמס מרקט" בימים 15-18.12.18 (במתחם בית ספר פרייר), הכולל 30 דוכנים מעוצבים, במה המארחת להקות מוזיקה והופעות, תכניות יומיות לילדים, כולל מתקני לונה פארק ומתנפחים, הופעות, ליצנים, כיבוד קל וחלוקת מתנות (בתוך מבנה שיוקם ע"י החברה כ"בית סנטה");  אירוע פתיחה עם זיקוקי דינור  (במתחם בית הספר פרייר), אירוע לכבוד ראש השנה האזרחית (כולל מוזיקה וזיקוקים) (בשער החדש).
 • הפרויקט, בעלות כוללת שלא תעלה ע"ס של 1.5 מליון ₪, כולל מע"מ, כולל הפקה וניהול של האירוע כולו, על כל הכרוך בכך, ובין היתר, ציוד, חומרים (לרבות מתכלים), כ"א, במת אירועים, דוכנים, אבטחה, מחסומים, פרסום, להקות ואמנים, מתקנים (לרבות לילדים), שטיחים, פטריות חימום, גנרטורים וכיו"ב, שכירות של מתחם בי"ס פרייר, רישוי, ביטוח וכיו"ב.

ככל שמאן דהוא סבור, שקיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, הוא רשאי לפנות לחברה עד ליום ה', ל' חשון, תשע"ט (8.11.18), ולהודיע לה, כי לדעתו, קיים ספק אחר, המסוגל לבצע את ההתקשרות.

מצ"ב חוות דעתו של בעל הסמכות בחברה, כי הספק האמור הוא ספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות.

קובץ מצורף


הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

 1. שם הספק: בימות 10 בע"מ, ח.פ. 514393412
 2. עיקרי ההתקשרות:
  מטרת ההתקשרות – הפצה ומכירה של כרטיסים למערת צדקיהו (עם אפשרות הרחבה לטיילת החומות) וכן למופעים ולפעילויות המתקיימים בה.

 • ההתקשרות היא ל-12 חודשים עם אופציה של החברה להארכת ההתקשרות עוד בשלוש תקופות של 12 חודשים.
 • התמורה עבור ביצוע ההפצה והמכירה:
 • 10% עמלה מהכרטיסים הנמכרים.
 • 200 ₪ בתוספת מע"מ בגין אספקת שירותי כ"א למסירת הכרטיסים באתר במועד האירוע / המופע.

 1. ככל שמאן דהוא סבור, שקיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, הוא רשאי לפנות לחברה עד ליום 4.9.18, ולהודיע לה, כי לדעתו, קיים ספק אחר, המסוגל לבצע את ההתקשרות.

מצ"ב חוות דעתו של בעל הסמכות בחברה, כי הספק האמור הוא ספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות.

קובץ מצורף


הודעה על כוונה להתקשר עם "ספק יחיד"

פיתוח מזרח ירושלים בע"מ (להלן: "החברה") מודיעה בזאת, בהתאם לתקנה 3א(א)(1) לתקנות חובת המכרזים, תשנ"ג – 1993, על כוונתה להתקשר עם מי שלדעתה הוא ספק יחיד, כלהלן:

שם הספק: קבוצת אלון בע"מ, ח.פ. 511010985.

עיקרי ההתקשרות:
מטרת ההתקשרות: רכישה מיצרן מקומי של מערכת דחיסה אוטומטית למילוי מכולות אשפה נתיקות ברצף (בטכנולוגיית קסטות הרמטית), בעלת יכולת לדחוס ולשנע כ-200 טון פסולת מעורבת ביום (הדחסן בעל כוח דחיסה של 60 טון לפחות), וזאת לצורך הקמתה של תחנת מעבר זמנית לאשפה.

 • תקופת ההתקשרות: רכישה חד פעמית.
 • אומדן / שווי ההתקשרות: כ- 775,000 ₪, בתוספת מע"מ.

כל הסבור שקיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, רשאי להודיע על כך, עד ליום 5.3.18, לוועדת המכרזים של החברה, באמצעות רכזת המכרזים, גב' שרונה מזרחי בדוא"ל [email protected], בצירוף פרטים. ככל שתתקבל פניה, כאמור, תשקול ועדת המכרזים את הפנייה ולאחר מכן תקבל החלטתה.

מצ"ב חוות דעתו של בעל הסמכות בחברה, כי הספק האמור הוא ספק יחיד לפי תקנה 3(29) לתקנות.

קובץ מצורף


מכון ירושלים למחקרי מדיניות

הודעה על כוונה לביצוע מיזם משותף לפי תקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים עם מכון ירושלים למחקרי מדיניות (ע"ר) לביצוע מחקרי הערכה ומדידה ומחקרי עומק בקשר עם פעילותה של היחידה לפיתוח ויזמות במזרח ירושלים.

קובץ מצורף


הקרן לירושלים ועיריית ירושלים

הודעה על כוונה לביצוע מיזם משותף לפי תקנה 3(30) לתקנות חובת המכרזים

עם הקרן לירושלים (ע"ר) ועם עיריית ירושלים להכנת תוכנית לשדרוג בית פיילי המשמש מרכז לעשייה תרבותית במזרח ירושלים, במגמה לבססו כמרכז עשייה בתחומי האמנות, העיצוב והניו מדיה במזרח ירושלים.

קובץ מצורף