אדריכלי נוף

איי.וי. ויז'ן בע"מ
אלה שלמה
אלמוג דוד
אפשטיין ירמיהו
דן ברלב
האוסמן אדריכלים (1983) בע"מ
זוהר יוסי
שחם יורם אדריכלות נוף
ילה יונתן
לוטנר חיים – ניצן ברגמן
מינצקר חנה
נ. מלצר, ג. איגרא – א.כהן אדריכל
רונן מהנדסים
שילוני יונתן
תכנון נוף בע"מ
יגאל לוי אדריכלים ומתכנני ערים
תפנית וינד – שמעון קורנפלד
איתי אהרונסון
גריבץ ווילהלם אדריכלים
סוננבליק אלבוים אדריכלים
טרד ואבנר סימון אדריכלים ומתכנני ערים
רחל וינר
שלמה אהרונסון
עמי גבירצמן
סטודיו אבידני
שרון אברהמסון

 

עורכי מכרז

חברת מתאר
יונתן פלר
מארשל הנדסה
ישראל שריג

 

אדריכלי בנין

בן נעים יוסף
גוגנהיים – בלוך
גורביץ לאונרדו
גורלי נחמיה
גורן דוריתה
גלרטר לו
וודובוסוף ראובן
וולקוף דליה
ויניגרד ליאורה – כרמי תמר
זילברשטיין – פרוס
חטב חסן
יסכה הרני
ישי משה
יער אדריכלים
לוי אסתר
לוי בני ראובן
ליבנד יצחק
מ.ת.א.מ – משרד תכנון אדריכלים
מילר בלום
מרגלית משה
ספקטור א. – עמישר מ.
פטר בוגוד – יוניס פגרדו
קרויאנקר דוד
רבינא – וייס
רובינשטיין צבי
רוז – שעיה (אליאסי+מישב)
רוזנבלו יצחק
רונאל אדריכלים
רזניק דוד
רחמימוב אריה
פרג יהודה
יגאל לוי אדריכלים ומתכניי ערים
משה שפירא
מולכו יעקב
איגרא גיא
עמי גבירצמן
אמציה אהרונסון
גיורא סולר
סוננבליק אלבוים אדריכלים
ארי כהן אדריכלות ובינוי ערים
תיק פרויקטים
קיסלוב קיי
פלסנר אדריכלים
פיקר אדריכלים
שרון אברהמסון
ש.י. יסקי אדריכלים
קנפו כלימור אדריכלים
ויינגרוד אברהמסון
ד. איתן ר. להב – ריג אדריכלים
דורית ודורון הוק
דפנה אבני חסון
אלונה ליפשיץ
מתי רוזנשטיין אדריכלים
אבנר סימון אדריכלים
דיויד קופיאצקי
יוחנן בארי
היידי ארד אדריכלות ועיצוב פנים
דוד שרקי

 

מודדים

איטח עופר
אלישיב מדידות והנדסה בע"מ
דאודי זהיר חסין
דותן קופרמן
טכנולוגיות מיפוי
מאיר לוי – מודד מוסמך
מימד פוטוגרטריה, מדידות בע"מ
מירמן אריה
קראוס חברה למדידות ולרישום
שרון ציון
נדיר – הנדסה ומיפוי
מודדי השומרון
הקשר מדידות
גרינפלד את מצארוה
הלפרין פלוס

 

צילומי אוויר

אופק צילומי אוויר בע"מ
אלבטרוס – צילום אוויר בע"מ
ארליך דוד הפקות בע"מ
ברויד איזי – צלם
הירשפלד אבי (ברם)
סטודיו מגנס – שטולמן קסל
החברה לפוטוגרמטריה

 

מהנדסי כבישים ותנועה

אורבן הנדסה ותנועה בע"מ
אלתן ושות' הנדסה אזרחית
אמאב תכנון ייזום והנדסה בע"מ
אסא אברהם מהנדסים יועצים
בלום עמי הנדסת תנועה
ברזיק צבי
ד.א.ל.
ד.ג.ש. הנדסה – פוקס
דניאל הנדסה – ולין דניאל
הטכניון – המכון לחקר התחבורה
חברת מהנדסים
חלו"א – חב' למדידות והנדסה
יריב הנדסה אזרחית 1989 בע"מ
ל.ק.י. מהנדסי תחבורה יועצים
מ.ת.י. מערכות תומכות ידע
סילבן רטוביץ
רוזן ארנון – מהנדס יועץ
שמיר א. ח. פוזנר
שרגר קרמין – מר לוטין גבי
תהל מהנדסים יועצים בע"מ
יונה ייעוץ וניהול הנדסי בע"מ
מארון ג'ומעה
יורם בש
אייל קראוס הנדסת כבישים בע"מ

 

מיזוג

גרובר מהנדסים יועצים (1990) בע"מ
גרינבאום אורי
דיסקינד מהנדסים יועצים
ה.ר.ו.א.ק. חב' לתכנון וייעוץ
שור מהנדסים
דניאל וגנר

 

שילוט

ד.ד.ו.ליין
הרוש י. עיצוב
וולף שלטים
י.ש. הרוש סטודיו לעיצוב בע"מ
לוגו שלטים אלחרר יורם
מושון בע"מ
פולקובסקי בע"מ
שלטי המעצב
שלטי כדורי
די אס טי שילוט סולארי
דרך חדשה בתנועה
ל.ה.ס

 

מתכנני חשמל

איטקין – בלום – הנדסת חשמל
גלעד אריה הנדסת חשמל
דירם תאורה בע"מ
חייט – מוסטוב תכנון בע"מ
יוחנן דיסני
לוסטיג ש. – – מהנדסים יועצים
סמו הנדסת חשמל בע"מ
משה קווטינסקי – מהנדס יועץ
רמאור
שוקלנדר ש. מהנדס יועץ
שטרית אברהם
שלומי וייצמן E.E.C.C.
מיכה מרגלית
אסף עמיר מהנדסי חשמל תאורה ותקשורת

 

מתכנני מים

ארגון לגננות ולנוף בישראל
בלנק – לרר
גיורגיאסקו דורון
גרובר מהנדסים יועצים (1990) בע"מ
דיסקינד מהנדסים יועצים
דמרי יוסף
יושע אמנון
מלין, מר יעקב חיים
נחמן ניר
י. עירוני מהנדסים יועצים בע"מ
שוורץ אברהם
תהל מהנדסים יועצים בע"מ
אברהם בלאו
שטרק הנדסת מים

 

יועצי קרקע

בסוס וקרקע
גפן שמואל אינג'
דוד דוד וישי דוד
דוקטופסקי מיכאל לאורנס
המכון למחקרי נפט וגיאופיסיקה
זלצמן עוזי ד"ר
לביא נטיף מהנדסים יועצים בע"מ
מוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ
מרכס חיים בע"מ
סטגסקו אויגן ד"ר
פרןמקין עמוס
דורון אשל
אבי שני
יוסי חצור
אלכס קורן – א.א. הנדסה

 

מנהלי פרוייקטים

בלצן ושות’ מהנדסים יועצים
וינקו י.פ.ת. ושות’ בע”מ
יהל מהנדסים נהול תאום
יריב הנדסה אזרחית 1989 בע”מ
מוצקין גרגורי
ניהול פרוייקט שלם בע”מ
תייר אהוד ניהול והנדסה בע”מ
תפנית וינד בע”מ
א. אפשטיין ובניו
מארון ג’ומעה
נשמה שרותי ניהול והנדסה
גג רם משה גל
אלזם אבידן
770 ניהול פרוייקטים
עדי שריסט
דורון רכלבסקי
נריה הנדסה בע"מ
עמגר
הס הנדסה
רובי רון בקרה וניהול פרויקטים
ממן יואל ניהול ופיקוח
אתת בע"מ
בוטניק אדריכלים גנים ונוף
דורון רכלבסקי
עדי הדר
תיק פרויקטים
ניסים שוקר מהנדסים ויועצים
דוד אקרשטיין בע"מ
אדם עמית
אלדור רדיוס הנדסה ניהול ופיקוח
אוריאל גסנבאוור
תומר גבאי
אייל להב
שמואל צברי – יישום יועצים דרכים סביבה

 

מהנדסים קונסטרוקציה

אלי בנואליד
ג.א.ש. הנדסת בנין וגשרים בע”מ
גורדון מהנדסים בע”מ
אכברט יעקב
וינטראוב מריאן
ירון שמעוני שחם מהנדסים בע”מ
כהן אפרים
סלע מהנדסים
סקרלט א. – סצ’י נ.
סלאח נאתשה
שפר יעקב
פינקלשטיין חיים
שמיר א.ח. פוזנר
שאול נבו חברה לתכנון ופיקוח בע”מ
עופר כהן
שרה אשכנזי

 

יועצי נגישות

אבי רמות
דני פריגת
שמחה פלדמן – ביטוח לאומי
פרקש
דליה וולקוף
שק”ל
אינקלוז’ן
תפנית וינד

 

מעבדות

סיסטם מעבדות מתקדמות

 

מפיקים

גידי ליס שרותי הפקה בע"מ
ניצוצות אירועים
ספידי קול
יאן הפקות
לייטוש
לרי הפקות
שרה מלכה
נטע שלזינר

 

יועצי בטיחות

רשג"ד חברה להנדסה ובטיחות
אמיר פרי
א.נ אלון בטיחות וגהות
אבני אפרת אלי פרקל חברה להנדסה אזרחית
ברקן יועצי בטיחות
גיל-הר הנדסה
גלטל בטיחות אש
זרקו הנדסת בטיחות
טרם בטיחות וגהות
י. ינקוביץ' הנדסת בטיחות והגנה מאש
י. פרידמן הנדסת בטיחות אש
יחד הנדסה ותכנון מערכות ביטחון
לבטח הנדסה ובטיחות
מומנתקן
מיטרג פיתוח עיסקי
פז הנדסה
קו בטיחות יעוץ והנדסת בטיחות
שלמה איילון
שמר בטיחות והנדסה
משה שבת
דניאל וגנר

 

יועצי אבטחה ומצלמות

סקיונט
חגי איטם

 

רישוי עסקים

גידי ליס
יאן הפקות
אלי פרקל